Начало ХАНДБАЛ Шугар на финал за Купата на България след победа над ЦСКА

PostHeaderIcon Шугар на финал за Купата на България след победа над ЦСКА

Новини - Хандбал
Плевенските хандбалистки от Шугар са на прага на нов голям успех в своята клубна история, след като днес в провеждащите се във Велико Търново финални плейофи в полуфинален сблъсък отстраниха столичния ЦСКА с 23:19. Момичетата на Силвия Марковска изковаха своя успех още през първото полувреме, когато натрупаха аванс от 8 гола - 15:7. Така на финала в неделя плевенчанки ще се изправят срещу домакините от Етър'64, които в другия полуфинал победиха Шумен'98 с 31:20 (16:5).
Великотърновки ще търсят четвърти пореден трофей утре срещу плевенския Шугър, като при успех Етър ще вземе Купата на България за десети път в историята си и ще изравни рекорда на НСА.
Финалният сблъсък е утре от 13.00 часа, като преди това от 11.00 е мачът за 3-4 място.

Добавено в: Събота, 31 Март 2012 21:58