Начало ХАНДБАЛ Шугар биха ЦСКА и станаха четвърти

PostHeaderIcon Шугар биха ЦСКА и станаха четвърти

Новини - Хандбал
Плевенските хандбалистки от Шугар завършиха подобаващо годината след като победиха прекия си конкурент за медалите отбора на ЦСКА с 21:17 в среща от 7-ия кръг от женската "А" хандбална група. През първото полувреме плевенчанки отново водеха, този път с 3 гола разлика - 10:7. Така Шугар изпревариха в класирането софиянки, като ще зимуват четвърти с равни точки с отбора от Нови Пазар "Васил Левски", който загуби при гостуването си във Велико Търново на Етър'64 с 34:28.
Това изравни тимовете от Плевен и Нови Пазар - те имат по 5 точки, но новопазарки имат голова разлика от минус 30 гола, а плевенските хандбалистки - минус 34, като по този начин третото място във временното класиране стана притежание на тима от Нови Пазар.
Временен първенец в навечерието на Нова година е габровския Бъки, който има пълен актив от 7 победи и 14 точки, пред Етър'64 с 12 пункта.
По програма следващия мач на Шугар ще бъде двубоя от предварителния кръг от турнира за Купата на България, като плевенчанки гостуват в Свищов на местния Нове на 18 февруари 2012 г.

Добавено в: Неделя, 11 Декември 2011 23:15