Начало ХАНДБАЛ Шугар с равенство срещу отбора от Нови Пазар

PostHeaderIcon Шугар с равенство срещу отбора от Нови Пазар

Новини - Хандбал
Женският хандбален отбор на Шугар не успя да победи гостуващия тим от Нови Пазар "Васил Левски" и успя да спечели само една точка. Срещата между двата отбора от 6-ия кръг на Държавното първенство по хандбал играна днес в залата на Медицинския университет в Плевен бе много равностойна и завърши без победител - 27:27. През първото полувреме резултатът бе отново равен 12:12.
Така плевенчанки пропуснаха да изместят от 4-ото място тима на ЦСКА, които вчера загубиха в София от Бъки (Габрово) с 21:30. Столичанки запазиха четвъртата позиция в таблицата с 4 точки, а Шугар останаха пети с актив от 3 точки. Гостите от Нови Пазар заемат 3-то място с 5 пункта.
В следващия 7-ми кръг отборът на Шугар отново е домакин именно на прекия си конкурент за четвъртото място ЦСКА, като мача е на 11 декември (неделя) от 15.00 часа.
В същото време бе изтеглен и жребия за Купата на България по хандбал за жени. В предварителния кръг Шугар ще гостуват на 18 февруари 2012 г. в Свищов на местния Нове, а при евентуална победа, на 4 март догодина, плевенските хандбалистки ще се изправят в четвъртфиналите именно срещу днешния си съперник тима на "Васил Левски" - Нови Пазар.
Турнира на финалната четворка ще бъде във Велико Търново на 31 март и 1 април.

Добавено в: Неделя, 04 Декември 2011 22:25