27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ "Малкият шивач" с цял мач и добра игра при победата на младежите над Камерун

PostHeaderIcon "Малкият шивач" с цял мач и добра игра при победата на младежите над Камерун

Бившият юноша на Спартак Плевен Момчил Цветанов - "Малкия шивач" изигра на ниво цял мач за младежкия национален отбор на България в контролата срещу връстниците си от Камерун. Младите български футболисти спечелиха с 3:1 в срещата, която се игра на Градския стадион в Ловеч. Цветанов, който сега играе за ловешкия Литекс се отчете с една греда през второто полувреме. Иначе головете за България отбелязаха младата звезда на ЦСКА Александър Тонев, който вкара много красиво попадение, както и бранителя на Черноморец (Бургас) Георги Терзиев и халфът на Черно море Веселин Марчев. В 22-ата минута Терзиев откри с глава след центриране от ъглов удар, а след това африканците изравниха също след добра игра на втория етаж. След почивката българите наложиха натиск. Така се стигна до 74-ата минута, когато Тонев с прекрасен шут опъна мрежата на съперника за 2:1. В последните минути резервата Веселин Марчев направи добавка за крайното 3:1. Да припомним, че страничен съдия на двубоя беше плевенчанинът Георги Славов.

Добавено в: Сряда, 09 Февруари 2011 23:04