20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак с първа загуба в контролите тази зима

PostHeaderIcon Спартак с първа загуба в контролите тази зима

Спартак 1919 (Плевен) загуби за първи път през тази година в контролния мач срещу отбора от "Б" ПФГ Чавдар (Бяла Слатина). Плевенчани паднаха с минималното 1:0 в срещата играна на терена в село Бърдарски геран пред не повече от 100 души публика. През първата част голове не паднаха, въпреки че и двата отбора имаха по две добри положения за такива. Второто полувреме бе по-оспорвано. Още в 47-ата минута плевенчани пропуснаха отлична възможност да открият резултата, когато Тони Паликрушев насочи топката в гредата. Това обаче сториха футболистите на Чавдар в 81-ата, когато Кристиян Григоров донесе победата на тима от Бяла Слатина. Следващата контролна среща на отбора на Спартак Плевен е в събота, 5 февруари от 13 часа с отбора на Дунав (Русе). Да припомним, че миналата сряда мачът срещу русенци, който трябваше да се проведе в крайдунавския град пропадна, заради студеното време.
Ето и състава на Спартак: Тодоров, Маринчев, Борислав Иванов, Радослав Иванов, Даниел Иванов, Кръстев, Петков, Миков, Цветан Петров, Йорданов, Антонов (Христов, Теодор Михайлов, Лъчезар Петров, Пламен Николов, Кунчев, Паликрушев, Валентинов)

Добавено в: Сряда, 02 Февруари 2011 20:47