20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ФК Спартак 1919 пропусна да разгроми Ботев (Враца) при родените 2005 година

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 пропусна да разгроми Ботев (Враца) при родените 2005 година

Само 1:0 взе плевенският ФК Спартак 1919 срещу гостуващия Ботев (Враца) в мач от 18-ия кръг на детското футболно първенство U11 на зона Велико Търново. До почивката битката бе равностойна. Васил Тошев уцели гредата на врачани, а пред плевенската врата имаше две критични ситуации. През второто полувреме обаче топката се разиграваше предимно в половината на Ботев.

Доста голови ситуации проиграха спартаковци. Едва десетина минути преди края Тошев се оказа най-съобразителен в продължително разбъркване пред голлинията и насочи топката в мрежата.

Добавено в: Четвъртък, 17 Май 2018 18:53