20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ФК Спартак 1919 громи в Габрово

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 громи в Габрово

Детският ФК Спартак 1919 (Плевен) победи само с 5:0 в Габрово връстниците си от Янтра в мач от 31-ия кръг на футболно първенство на подзона Велико Търново. Домакините трябва да са доволни, че не паднаха с двуцифрен резултат. Въпросителната падна за 18 минути през първото полувреме. След тях плевенчани имаха три гола преднина. Тон за изразителния успех даде Светомир Грунчев в 12-ата минута с удар от воле. Малко след това Тончо Георгиев асистира за попадение на Пламен Иванов. Половин час след началния съдийски сигнал се разписа и Преслав Георгиев с удар по диагонала.

През второто полувреме Тончо Георгиев и Пламен Иванов повториха същото от първата част за 4:0. Преслав Георгиев също се разписа още веднъж за изразителния успех.

Добавено в: Вторник, 15 Май 2018 19:53