20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ФК Спартак 1919 с две загуби във Велико Търново

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 с две загуби във Велико Търново

Поражения с 0:1 и 1:3 претърпяха детските футболни отбори на плевенския ФК Спартак 1919 във великотърновското село Самоводене срещу връстниците си от Етър в мачове от 17-ия кръг на зоналните първенства U15 и U11.
По-големите се представиха по-добре. Гол от дузпа им отне поне точка. Стана оспорван двубой с много атаки и голови ситуации пред двете врати. В 18-ата минута домакините реализираха от дузпа и попадението се оказа достатъчно за трите точки. Манол Йосифов, Тончо Георгиев и Айгюн Рюстемов пропиляха възможностите за гостите.

В срещата на по-малките, плевенчани не успяха да спрат тарана на съперника. Той ги преодоля и откри резултата през първото полувреме. По идентичен начин след почивката удвои аванса на търновлии. После го стори още веднъж, но подаде на съотборник и съотношението стана 3:0. Накрая Васил Тошев реализира почетния гол за Спартак.

Добавено в: Четвъртък, 10 Май 2018 18:42