20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Очакван успех за Левски над Трявна

PostHeaderIcon Очакван успех за Левски над Трявна

2:1 взе Левски 2007 (Левски) над гостуващия му Трявна в мач от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. През целия двубой топката се разиграваше пред вратата на състава от балканското градче, но нападателите на домакините бяха разконцентрирани в завършващия удар. В средата на първата част Ивайло Иванов реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу него. После той, Евгени Систов и Цветан Петров пропиляха отлични възможности за попадение.

Малко преди почивката нападател на гостите бе спрян с нарушение и Илко Трифонов изравни от дузпа. През втората част натискът на левскарите продължи. Пак Систов и Петров не успяха да вкарат. „Барикадата“ обаче падна в 75-ата минута, когато Систов заби топката в мрежата на Трявна - 2:1.

Добавено в: Неделя, 06 Май 2018 13:40