27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вместо изразителна победа, ФК Спартак 1919 взе само точка срещу Янтра (ПТ)

PostHeaderIcon Вместо изразителна победа, ФК Спартак 1919 взе само точка срещу Янтра (ПТ)

3:3 завършиха в Плевен ФК Спартак 1919 и Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от 28-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. С оглед показаното на терена домакините трябваше да бият с много голове. Реалността обаче бе, че едва се добраха до точка. Вината е на всички футболисти. Напред нападателите пропускаха стопроцентови положения, а отзад вратарят пусна елементарни голове. Тон за голеадата даде Тончо Георгиев в 8-ата минута. Десетина по-късно резултатът бе изравнен. Малко след това Айгюн Рюстемов отново изведе плевенчани напред - 2:1. Така завърши първото полувреме.

Само за няколко минути в средата на втората част паднаха два леки гола и Янтра поведе. Последва натиск на спартаковци. Резултатът от него бе попадение на Рюстемов в 66-ата минута.

Добавено в: Събота, 28 Април 2018 18:01