20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ботев (Луковит) на крачка от точка в Севлиево

PostHeaderIcon Ботев (Луковит) на крачка от точка в Севлиево

С 2:3 загуби Ботев (Луковит) в Севлиево от едноименния тим в мач от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Кошмарно начало за селекцията на Ивайло Петков. Не бе изминал и половин час от началния съдийски сигнал и топката бе влязла три пъти в мрежата им. Още в 6-ата минута Георги Павлов откри резултата. Десетина по-късно Тихомир Кънев покачи на 2:0. В 27-ата минута той бе фаулиран в наказателното поле, съдията отсъди дузпа, която Альоша Илиев реализира. Кънев обаче напусна с тежка контузия. Веднага след това гостите изравниха играта и в 39-ата минута Стойко Кръстев намали на 1:3.

След почивката луковитският тим имаше превес. Вкара чрез Иван Иванов в 76-ата минута. Последва натиск на Ботев, но Младенов и Тонев пропуснаха да изравнят.

Добавено в: Неделя, 22 Април 2018 22:22