20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак се издъни и срещу Академик

PostHeaderIcon Спартак се издъни и срещу Академик

1:1 на стадион „Плевен“ завършиха Спартак и свищовския Академик в мач от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Срещата започна добре за домакините, които след 10 минути игра водеха с попадението на Христо Спасов. Предимството им продължи до 30-ата минута. После гостите изравниха играта, а в края на полувремето Милен Василев от плевенчани бе сменен. През втората част по-добре действаха „студентите“. При няколко отсъждания на съдията, треньорът на домакините Емил Велев изрази недоволство. При поредното такова в 70-ата минута реферът Петър Кузев го изгони от скамейката.

В 84-ата минута Лилян Маринов изравни резултата. Накрая Едуард Атанасов от Спартак получи втори жълт и червен картон за оспорване на съдийско решение.

Добавено в: Неделя, 22 Април 2018 22:17