27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левашки грешки и ялови атаки провалиха децата на ОФК Спартак във Враца

PostHeaderIcon Левашки грешки и ялови атаки провалиха децата на ОФК Спартак във Враца

С 1:3 загуби гостуването си на Ботев (Враца) плевенския ОФК Спартак в мач от 14-ия кръг на зоналното футболно първенство U15. Гостите сами се биха. И трите попадения във вратата им дойдоха след една и съща грешка. В 18-ата минута централният защитник на Спартак остави прелетялата почти целия терен топка да го прехвърли и да достигне до нападателя на домакините, който я насочи в мрежата. По идентичен начин в края на полувремето паднаха и другите два гола за врачани.

Спартаковци имаха своите шансове, като в 31-ата минута изравниха от дузпа чрез Алекс Асенов. Противникът пък остана с 10 футболисти, заради червен картон на извършилият нарушението. С числено предимство плевенчани тръгнаха в атака след почивката, но пропиляха всичките си положения пред отсрещната врата.

Преди този двубой отборът на ОФК Спартак U11 отнесе 0:7 от връстниците си от Ботев.

Добавено в: Четвъртък, 19 Април 2018 18:55