20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ФК Спартак 1919 с очаквана победа в Трявна

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 с очаквана победа в Трявна

Категоричен успех - 3:0 записа ФК Спартак 1919 (Плевен) при гостуването си на Трявна в мач от 25-ия кръг на детското (родени 2003-2004 година) футболно първенство на подзона Велико Търново. Единствената въпросителна в този двубой бе дали плевенчани ще успеят да превземат „барикадата“, която устроиха домакините пред вратата си. През първото полувреме спартаковци не успяха да намерят верния път към противниковата мрежа, въпреки че създадоха доста положения. През втората част за Спартак в игра влязоха момчета родени 2005 г. Именно с техни попадение се стигна до категоричната победа.

В 47-ата минута Преслав Георгиев откри резултата. Пет минути по-късно се разписа и Ерик Атанасов. В 58-ата минута Васил Тошев бе изведен в коридор и насочи топката за трети път в мрежата на домакините.

Добавено в: Събота, 14 Април 2018 22:01