20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ФК Спартак 1919 четвърти в Бургас при родените 2004 година

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 четвърти в Бургас при родените 2004 година

Две победи и три загуби е равносметката на ФК Спартак 1919 (Плевен) в детския международен футболен турнир „Звездичка - Колония къп“ при родените 2004 година. Този баланс отреди на плевенчани четвърто място в крайното класиране. То стана факт след днешния последен мач с Вардар (Скопие), завършил 4:1 за македонците. Те бяха по-добри и заслужено спечелиха. През първото полувреме спартаковци изоставаха с 0:2. След почивката допуснаха още едно попадение. После намалиха резултата, но интригата окончателно изчезна с четвъртия гол на съперника.

Плевенският тим приключи турнира в Бургас с победи над домакините от Нефтохимик и варненския Спартак. Освен от Вардар загубиха още от Берое (Стара Загора) и Арда (Кърджали).

Добавено в: Петък, 06 Април 2018 17:20