20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан се измъчи срещу опашкар

PostHeaderIcon Партизан се измъчи срещу опашкар

1:0 взе Партизан (Червен бряг) над гостуващия му Янтра 1919 /Габрово/ в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета футболна лига. Стана нервна и оспорвана битка, която домакините завършиха с девет футболисти. Първото полувреме бе равностойно, като гостите повече владееха топката. В 26-ата минута обаче Петьо Славчев центрира и габровския бранител Йордан Иванов си вкара автогол. През останалото време имаше по няколко ситуации пред двете врати. След почивката габровлии натиснаха. Имаха шансове да изравнят, но не успяха. В последните десетина минути стана напечено. След пререкания с вратаря на Янтра – Димитър Пантев бе отстранен голмайстора на Партизан – Денис Шаранков. След това и съотборника му Георги Петков бе изгонен.

Добавено в: Понеделник, 02 Април 2018 21:43