20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ботев (Луковит) удари Павликени

PostHeaderIcon Ботев (Луковит) удари Павликени

Ботев победи в Луковит едноименния тим на Павликени с 3:1. Двубоят бе от 19-ия кръг на Северозападната Трета футболна лига. Заслужена победа на домакините, които можеха да приключат всичко още до почивката. Тон за успеха даде бранителя на гостите Николай Руменов, който си вкара автогол след центриране на Атанас Георгиев в 5-ата минута. Последваха пропуски на Георгиев, Милен Тонев и два на Веселин Шекеров. Последният обаче се реабилитира в 39-ата минута, когато оползотвори центриране на Георгиев.

След почивката домакините малко намалиха оборотите. В период от четвърт час съперникът им бе равностоен и дори стигна до попадение дело на Йорданов. В края на срещата обаче Тонев получи топката от съотборник и фиксира окончателното 3:1.

Добавено в: Неделя, 01 Април 2018 22:03