20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия изненада Спартак

PostHeaderIcon Мизия изненада Спартак

1:1 завършиха в Кнежа местния Мизия и плевенския Спартак в мач от 19-ия кръг на Северозападната Трета футболна лига. Срещу помпозната селекция на гостите, домакините противопоставиха състав без петима основни футболисти, които лекуваха контузии. Въпреки това бяха напълно равностойни на съперника. В 20-ата минута вратарят им излезе неразчетено, размина се с топката и Тодор Тодоров я вкара в празната врата. Освен гола аванс, спартаковци имаха и предимство във владеенето на топката, но не се възползваха от него.

Домакините продължиха да се борят за всяка педя терен и заслужиха точката. Първо в 77-ата минута Тихомир Дамянов и Любомир Блажев последователно се разминаха с топката пред празната врата. При следващата атака обаче Генади Петров с шут от воле изравни.

Добавено в: Неделя, 01 Април 2018 19:29