27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ФК Спартак 1919 би Локо (Дряново) за 14 минути, после му даде футболисти за контрола

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 би Локо (Дряново) за 14 минути, после му даде футболисти за контрола

ФК Спартак 1919 (Плевен) вкара два гола за по-малко от четвърт час на Локомотив 1927 (Дряново) в мач от 23-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново за родени 2003-2004 година. Срещата продължи само 14 минути и съдията я прекрати, защото гостите останаха с шест футболисти на терена. Те започнаха само със седем играчи и единия от тях се контузи, което предизвика прекратяването. По всяка вероятност спартаковци ще спечелят с 5:0, тъй като ще им бъдат присъдени служебно още три гола. Това решение ще вземе Спортно-техническата комисия на Зоналния съвет на БФС - Велико Търново.

След края на мача двата отбора изиграха контрола, като малобройния състав на Локомотив бе допълнен до 11 от състезатели на Спартак.

Добавено в: Събота, 31 Март 2018 17:14