20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ОФК Спартак вкара пет пъти на слабак

PostHeaderIcon ОФК Спартак вкара пет пъти на слабак

5:2 над ДФК Видин взе детският тим на ОФК Спартак в мач от 11-ия кръг на Елитна група U15 - зона Велико Търново. Всяка атака на отбора на Момчил Челестинов вещаеше голова опасност за съперника. Домакините започнаха вихрено и до 7-ата минута вече имаха два гола аванс. Точни бяха Дейвид Георгиев и Васко Първанов. Последвалата канонада от удари обаче не улучи целта. Това все пак се случи в 25-ата минута след шут на Алекс Асенов.

Полувремето пък приключи с попадение на Яни Петров. Челестинов започна второто полувреме със седем нови състезатели. Въпреки това превъзходството на плевенчани се запази. Гостите обаче наказаха първата грешка и стана 4:1. Ангел Боев обаче върна разликата от четири гола - 5:1. В оставащото време видинчани се разписаха още веднъж.

Добавено в: Четвъртък, 29 Март 2018 19:22