20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ФК Спартак 1919 взе детското футболно дерби на Плевен

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 взе детското футболно дерби на Плевен

Победа с 3:1 в плевенското дерби взе ФК Спартак 1919 над ОФК Спартак в мач от 21-ия кръг на футболното първенство на подзона Велико Търново при децата. Символичните домакини успяха да реализират едно от положенията си през първата част. Сториха го в 20-ата минута. Имаха и още две възможности, но ги пропиляха. Съперникът също имаше положение за гол, но не успя. В началото на втората част резултата стана 2:0.

Радостта обаче веднага бе помрачена с отстраняване на един от играчите на ФК Спартак, който получи втори жълт и червен картон за нарушение. ОФК Спартак тръгна в атака и успя да намали на 2:1. Улисани в предни позиции, гостите оголиха тила си и при бърза контраатака топката за трети път спря в мрежата им.

Добавено в: Вторник, 27 Март 2018 18:53