20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ ФК Спартак 1919 с равен и загуба срещу Литекс

PostHeaderIcon ФК Спартак 1919 с равен и загуба срещу Литекс

Равенство и загуба записа ФК Спартак 1919 в Плевен срещу гостуващия им Литекс (Ловеч) в изтеглените мачове от 12-ия кръг на детските футболни първенства на зона Велико Търново. 1:1 завърши срещата от Елитната група U15 (деца родени 2003-2004 година). Домакините поведоха в 6-ата минута и удържаха преднината си почти цяло полувреме. В края му обаче съперникът изравни. След почивката плевенчани успяха да издържаха на натиска на противника.

В двубоя от Подготвителна група U11 (деца родени 2005 година) Литекс доминираше тотално и спечели категорично - 3:0. Футболистите му откриха резултата още в началните секунди. До края на първата част стана 2:0. Спартаковци имаха две възможности за попадение, но ги проиграха. През второто полувреме ловчанлии контролираха всичко, вкараха трети гол и пропуснаха още.

Добавено в: Четвъртък, 15 Март 2018 19:46