20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър завърши подготовката с престижен успех

PostHeaderIcon Вихър завърши подготовката с престижен успех

Вихър (Славяново) взе престижна победа - 2:1 като гост на Лудогорец II (Разград). Тя бе напълно заслужена, тъй като отборът не отстъпваше по нищо на именития съперник. От средата на първото полувреме избраниците на Красимир Бислимов бяха по-добрия отбор. Успяха да вкарат от дузпа чрез Йоан Петков и пропуснаха още три попадения. През второто полувреме домакините взеха инициативата, но лекия им превес се изразяваше в повече владеене на топката. Гостите приеха това и заложиха на по-дефанзивни действия.

Въпреки това Преслав Антонов пропусна най-чистото голово положение. После вратарят Веселин Ганчев не успя да насочи топката, където искаше и грешката му бе наказана с попадение. Десетина минути преди края Светослав Кръстев донесе победата на Вихър. С този спаринг славяновския тим завърши зимната си подготовка.

Добавено в: Неделя, 18 Февруари 2018 20:54