20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан победи Левски 2007 в контрола

PostHeaderIcon Партизан победи Левски 2007 в контрола

В приятелска футболна среща, играна в Койнаре, червенобрежкият Партизан се наложи с 3:2 над Левски 2007 (Левски). Стана оспорван двубой, а освен петте попадения имаше и още голови ситуации пред двете врати. Кирил Вълов изведе Партизан напред още в началото, завършвайки с гол самостоятелен пробив отдясно. В 30-ата минута Цветан Петров нахлу в наказателното поле и бе спрян с нарушение, а Евгени Систов реализира дузпата за 1:1.

Течеше 54-ата минута, когато Георги Петков шутира от границата на наказателното поле и топката спря за втори път в мрежата на левскарите. Те обаче не се предадоха и десетина минути преди края Тони Паликрушев изравни, оползотворявайки пас на Славей Байрактаров. В последните секунди обаче новото попълнение Божидар Божилов надигра стража на съперника и донесе победата за Партизан.

Добавено в: Събота, 10 Февруари 2018 19:12