20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия отнесе Левски с 3:0 в контрола

PostHeaderIcon Мизия отнесе Левски с 3:0 в контрола

В контролна футболна среща играна в Кнежа местният Мизия би Левски 2007 (Левски) с 3:0. В наглед равностойната среща домакините показаха пълна концентрация в завършващата фаза, докато съперникът им бе на противоположния полюс по този показател. Още със започването на двубоя Десислав Русев бе по-бърз от вратаря на гостите и отклони топката в мрежата му. В 20-ата минута вече бе 2:0. Този път Иван Калеев бе точен с глава след центриране от фаул. До края на полувремето Мизия имаше превес, Русев и Георги Пецински направиха по един пропуск.

След почивката левскарите се активизираха и взеха инициативата. В средата на полувремето реферът отсъди дузпа, но Цветан Петров не успя да я вкара. Пропуски направиха още Петър Ванков и Славей Байрактаров. В 80-ата минута левскарската отбрана изпусна Ивайло Костов, който преодоля вратаря им за крайното 3:0.

Отборите завършиха с по един контузен - Георги Пецински (Мизия) и Веселин Митев (Левски).

Добавено в: Понеделник, 05 Февруари 2018 20:06