20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Победа и загуба за ОФК Спартак в Габрово

PostHeaderIcon Победа и загуба за ОФК Спартак в Габрово

Подрастващите на ОФК Спартак спечелиха и загубиха по веднъж при гостуването си на Янтра (Габрово). В мач от 9-ия кръг на детското първенство - подзона Велико Търново отборът на Момчил Челестинов надигра с 4:1 домакините. Интрига в двубоя нямаше, защото гостите доминираха и пропуснаха да бият с двойно повече. Васко Първанов и Алекс Асенов вкараха по веднъж през първото полувреме. В началото на втората част домакините върнаха едното попадение. После обаче Янислав Петров и Юли Николов подпечатаха успеха на Спартак.

Пак в среща от 9-ия кръг, но на зоналното първенство за юноши младша възраст плевенчани загубиха с 3:5. Габровлии не сториха кой знае какво, но съперникът им направи всичко за да загуби. Разконцентрираните действия на спартаковци бяха наказани още в началните 4 минути с два гола. Последвалото активизиране доведе до изравняване на резултата след попаденията на Ангел Арнаудов и Александър Събчев. Същият сценарий се повтори и след почивката, но този път спартаковци пропиляха възможностите си за гол. В началото на втората част домакините пак вкараха два пъти. После Арнаудов изтърва чист гол. Последва нов люх на плевенската защита за 5:2. Арнаудов този път реализира, но после Събчев пък не успя и мачът приключи.

Добавено в: Четвъртък, 30 Ноември 2017 19:44