20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак (Плевен) и Янтра (Габрово) не можаха да се бият

PostHeaderIcon Спартак (Плевен) и Янтра (Габрово) не можаха да се бият

2:2 завършиха в Плевен местния Спартак и Янтра (Габрово) в мач от 15-ия последен есенен кръг на Северозападна Трета лига. Домакините започнаха отлично и след попадението на Захари Янков в началото водеха в резултата. После Едуард Атанасов удвои аванса. Имаше и още няколко опасни удара към габровската врата. В края на полувремето обаче гостите пропуснаха два отлични шанса за попадение.

През втората част обаче се реабилитираха. Първо Пламен Кожухаров матира плевенския вратар от фаул. След това голмайсторът асистира за второто попадение на брат си Християн. Още на няколко пъти бе критично пред плевенската врата. Домакините също имаха две възможности. Така плевенчани не успяха да задминат габровци в класирането и ще зимуват в средата на таблицата.

Добавено в: Неделя, 19 Ноември 2017 17:59