20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър и Левски не излъчиха победител

PostHeaderIcon Вихър и Левски не излъчиха победител

1:1 завърши дербито в Славяново между Вихър и Левски 2007 (Левски). Мачът бе от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана здрав двубой, в който гостите имаха повече шансове за успех. Още във 2-ата минута Ивайло Иванов бе на косъм да вкара, но Светлин Линев спаси. След около четвърт час Любомир Тодоров бе на добра позиция, но бе спрян с нарушение. В 31-ата минута обаче Вихър вече водеше, а попадението реализира Иван Иванов.

През второто полувреме левскарите бяха по-настоятелни. Усилията дадоха резултат в 60-ата минута, когато Цветан Петров оползотвори центриране на Станислав Иванов за 1:1. После Линев спаси коварно изпълнение на Петров. Систов също се размина с гола. Накрая Кръстев пък имаше възможност да донесе победата на Вихър.

Добавено в: Понеделник, 13 Ноември 2017 20:02