20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Юношите на Милко Гаврилов биха Бдин във Видин

PostHeaderIcon Юношите на Милко Гаврилов биха Бдин във Видин

Юношите старша възраст на Спартак (Плевен) завършиха годината с 2:1 при гостуването си на Бдин (Видин). Срещата бе от 9-ия кръг на "А" група - зона Велико Търново. Плевенчани доминираха през целия мач и дори пропуснаха да бият с повече, въпреки отсъствието на голмайстора Александър Александров и Виктор Митов. Момчетата на Милко Гаврилов се разписаха по веднъж в средата на двете полувремена.

Преди почивката точен бе Чавдар Цанков. Второто попадение бе дело на Георги Грозчев. Той изпусна още два гола. По веднъж близо до успеха бяха Людмил Михайлов и Теодор Иванов. Домакините не сториха нищо през първото полувреме. След почивката тръгнаха в атака, но оголваха опасно тила си. В крайна сметка стигнаха до гол в 75-ата минута.

Добавено в: Четвъртък, 09 Ноември 2017 16:51