20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан отнесе шестица от Кариана в турнира за Купата на АФЛ

PostHeaderIcon Партизан отнесе шестица от Кариана в турнира за Купата на АФЛ

Партизан (Червен бряг) понесе тежко поражение - 0:6 от Кариана (Ерден) в мач от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига (АФЛ). Съперниците се срещнаха на неутрален терен в Криводол. Червенобрежкият тим бе без част от титулярите си, но това не омаловажава тоталното надмощие на съперника. Футболистите на Кариана изковаха успеха още в първата третина на мача. Два пъти точен беше бившия спартаковец Владимир Каптиев, а дежурния голмайстор Васил Тачев също се разписа веднъж.

Само за няколко минути след почивката резултата стана 5:0. В 49-ата Иван Тодоров вкара от дузпа, а в 54-ата Николай Николов също попадна в прегръдките на съотборниците си. После ерденци заиграха на ходом. В последните секунди Румен Рангелов оформи окончателното 6:0.

Добавено в: Четвъртък, 09 Ноември 2017 16:48