20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър и Академик завършиха наравно

PostHeaderIcon Вихър и Академик завършиха наравно

Академик (Свищов) и Вихър (Славяново) приключиха 2:2 в мач от 13-ия кръг на Северозападна Трета лига. За изпуснатата победа трябва да съжаляват гостите. С действията си селекцията на Красимир Бислимов помогна на съперника да завърши срещата с точка. Още в началните десетина минути нападателите на Вихър пропиляха няколко голови положения преди съперникът да материализира единствената си възможност чрез Пламен Илиев. После Иван Иванов изравни резултата, но в 33-ата минута пък Светослав Кръстев си вкара автогол и домакините отново поведоха.

След почивката славяновския тим натисна здраво, но трудно пробиваше барикадата. Все пак успя да го стори четвърт час преди края и Иван Филипов направи 2:2. В последните минути Иван Иванов спечели дузпа, но Йоан Петков не успя да я вкара.

Добавено в: Неделя, 05 Ноември 2017 22:28