20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски взе само точка в Севлиево

PostHeaderIcon Левски взе само точка в Севлиево

1:1 приключиха Севлиево и гостуващият му Левски 2007 (Левски) в мач от 12-ия кръг на Северозападна Трета лига. Срещата бе дербито на кръга, като в него превес имаха левскарите. Те бяха близо до попадение още в 8-ата минута, но Любомир Тодоров пропусна. Четвърт час по-късно вратарят Димитър Височков направи грешка и от нея се възползва Радослав Байчев, който откри резултата с далечен прехвърлящ удар. Въпреки преимуществото на гостите, съотношението остана без промяна.

След почивката левскарите натиснаха и в 67-ата минута изравниха с красива комбинация и гол на Тодоров. После Ивайло Иванов стреля опасно с глава, но севлиевският страж спаси. След 75-ата минута домакините опитаха да осъществят натиск, но отправиха няколко удара, които бяха спасени от Височков.

Добавено в: Неделя, 29 Октомври 2017 21:54