20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан загуби от лидера

PostHeaderIcon Партизан загуби от лидера

Поражение - 1:5 претърпя Партизан (Червен бряг) в село Ерден от местния Кариана в мач от 12-ия кръг на Северозападна Трета лига. В началните 20 минути обаче не се разбра кой е лидера в първенството. Чест прави на гостите, че започнаха открито да се надиграват. Не ги уплаши и удара в гредата на Владимир Каптиев. В 20-ата минута обаче Евгени Игнатов намери път към мрежата на Партизан. Попадението уби устрема на червенобрежкия тим. Съперникът веднага се възползва и до почивката вкара още два пъти чрез Васил Тачев и пак Игнатов.

Комфортната преднина накара домакините да заиграят лежерно след почивката. Съперникът им имаше шансове да се възползва. Веднъж го стори с попадението на Денис Шаранков. В други два случая обаче нападателят прояви егоизъм. В края Георги Цеков и Кристиян Василев оформиха 5:1.

Добавено в: Неделя, 29 Октомври 2017 19:45