20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак се изложи срещу Павликени

PostHeaderIcon Спартак се изложи срещу Павликени

Спартак (Плевен) взе точка - 1:1 у дома срещу Павликени в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Плевенчани реализираха в 33-ата минута чрез Христо Спасов. Това бе всичко добро за тях в този двубой. Те владееха топката, но от това не произлезе нищо съществено. Атаките им бяха хаотични. Павликени излезе с мисълта да опази вратата си и успя с едно изключение, когато допусна гол.

През останалото време се справиха. Напред провеждаха епизодични контраатаки. В 71-ата минута Красен Трифонов надбяга плевенските бранители, шутира, вратарят изби, но при добавката бе безпомощен - 1:1. В края на срещата Димитър Кушев беше близо до победно попадение за гостите, но от няколко метра не стреля точно с глава.

Добавено в: Неделя, 22 Октомври 2017 20:22