27-05-2018

0:4 (0:1)

20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак отпадна от турнира за Купата на АФЛ след разгром в Червен бряг

PostHeaderIcon Спартак отпадна от турнира за Купата на АФЛ след разгром в Червен бряг

0:4 претърпя плевенският Спартак в Червен бряг от местния Партизан. Двубоят бе от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. За гостите играха юношите старша възраст. Това улесни домакините, които решиха всичко за десетина минути през първата част. Герой на мача стана Денис Шаранков, реализирал три пъти. Той откри в 15-ата минута след дузпа, отсъдена за нарушение срещу Галин Великов. В 23-ата минута Калоян Тодоров проби и подаде, а Шаранков насочи топката в мрежата. Само след секунди Радослав Трайчев засече с глава центриране на Георги Петков - 3:0. След това домакините намалиха оборотите.

В 55-ата минута Шаранков оползотвори пас на Мариан Маринов за крайното 4:0. След това таранът на гостите Александров уцели гредата. В следващия мач Партизан и Вихър (Славяново) ще определят кой от тях ще представя Плевенска област в следващия етап на турнира.

Добавено в: Четвъртък, 19 Октомври 2017 18:50