20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия най-после с успех

PostHeaderIcon Мизия най-после с успех

5:2 над Янтра (Габрово) донесе първа победа за Мизия (Кнежа) от началото на сезона в Северозападната Трета лига. Успехът обаче не дойде лесно. Домакините на два пъти се оказаха догонващи в резултата. Студен душ ги заля още в началните секунди, когато Пламен Кожухаров надигра вратаря им. Скоро обаче Десислав Русев изравни от дузпа, отсъдена за игра с ръка. Преди това опитният нападател уцели гредата. После Марио Йовов матира защитата на домакините. До края на полувремето обаче Георги Пецински заличи пасива на Мизия, изравнявайки за 2:2.

Веднага след почивката Петьо Славчев изведе за първи път тима от Кнежа напред в резултата. После Русев стопира устрема на габровлии с четвърти гол. Накрая още веднъж се разписа и Славчев.

Добавено в: Понеделник, 09 Октомври 2017 18:55