20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Нова грешна стъпка на Спартак (Плевен)

PostHeaderIcon Нова грешна стъпка на Спартак (Плевен)

Без победител - 1:1 завърши гостуването на Спартак (Плевен) на Академик (Свищов). Мачът бе от 7-ия кръг на Северозападната Трета лига. Показаното на терена отговаря на резултата. Стана равностойна битка без кой знае какви достойнства. Първото полувреме ще се запомни само с един удар на Любомир Иванов, но топката премина встрани от вратата на „студентите“. Домакините бяха съсредоточили силите си в отбрана. Тя обаче се пропука в 70-ата минута, когато Атанас Кръстев се разписа с глава. Веднага след това плевенчани пропуснаха да решат окончателно крайния изход с второ попадение.

С наближаването на края на срещата свищовлии започнаха да търсят път към отсрещната врата. Късметът им се усмихна в 87-ата минута, когато Пламен Илиев успя да промуши топката в мрежата за 1:1.

Добавено в: Понеделник, 25 Септември 2017 20:00