20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Мизия разбит в Кнежа с четири гола

PostHeaderIcon Мизия разбит в Кнежа с четири гола

Тежко поражение - 1:4 допусна Мизия в Кнежа от Павликени в мач от 5-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Това бе най-малкото с което се отърваха домакините. Четвърт час след началния съдийски сигнал Стилян Михайлов откри головата сметка на гостите. Десетина минути по-късно отново той се разписа. Лъч на надеждата за Мизия бе попадението на Десислав Русев в 37-ата минута. Той обаче угасна само след секунди, защото Димитър Кушев вкара за 3:1.

През второто полувреме селекцията на Димитър Тодоров отново диктуваше всичко на терена. Реализира още веднъж чрез Наско Ингилизов. Пропусна и още няколко пъти. Съставът от Кнежа пък още няма победа в първенството. След последния съдийски сигнал футболистите на Павликени обявиха, че победата им е подарък за 60-ия рожден на треньора Димитър Тодоров, бивш футболист на Спартак (Плевен).

Добавено в: Понеделник, 11 Септември 2017 18:49