20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Поредна издънка на Ботев (Луковит)

PostHeaderIcon Поредна издънка на Ботев (Луковит)

Поредна загуба за Ботев (Луковит). Този път го надви гостуващият му Трявна с 2:1 в мач от 5-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Домакините атакуваха, но гостите вкарваха. Това приблизително е най-достоверния извод от показаното на терена. Луковитският тим се втурна напред още след началния съдийски сигнал. Пред вратата на съперника обаче нещо все не се получаваше. В 20-ата минута при една от контраатаките на гостите Васил Андреев надбяга защитниците и откри резултата.

Същото се повтори и в началото на второто полувреме, когато Андреев вкара втория си гол. Усилията на ботевци все пак дадоха резултат, но само за почетно попадение. Реализира го капитанът Милен Тонев. Поредната загуба свали тима сред последните в класирането.

Добавено в: Неделя, 10 Септември 2017 21:44