20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски тресна Академик в Свищов

PostHeaderIcon Левски тресна Академик в Свищов

Левски 2007 (Левски) се наложи с 4:3 като гост на Академик (Свищов) в мач от 5-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. С хеттрик се отличи Цветан Петров. До 10-ата минута домакините изоставаха с 0:2. Първо ги наказа Любомир Тодоров. После Петров реализира и първия си гол. Левскарите владееха инициативата, а съперникът им така и не намираше верния път за излизане от трудната ситуация. Помогна му грешка на гостите, от която се възползва Лилян Маринов и намали на 1:2 в 38-ата минута.

В началото на втората част равенството бе факт с попадението на Стефан Гинчев. Всичко се реши около четвърт час преди края. Тогава само за пет минути Петров вкара два пъти. Накрая Гинчев оформи окончателното 4:3.

Добавено в: Неделя, 10 Септември 2017 21:28