20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Трета загуба за Левски 2007

PostHeaderIcon Трета загуба за Левски 2007

Трето поражение за Левски 2007 (Левски) от началото на сезона в Северозападна Трета лига. Този път го победи гостуващия му Янтра (Полски Тръмбеш) с 0:2 в мач от 4-ия кръг. Още от самото начало си пролича, че домакините играят без настроение. Съперникът им бързо се възползва. В 27-ата минута Борислав Иванов откри резултата. Той беше близо до второ попадение, но този път гредата помогна на противника. В 42-ата минута Цветан Петров пропусна да изравни от дузпа.

През втората част Евгени Систов и Тони Паликрушев също се разминаха с гола. Гостите действаха компактно, осигурявайки основно тила си, но при всяка възможност провеждаха контраатаки. При една от тях в 75-ата минута Владимир Атанасов постави точка на спора с втори гол.

Добавено в: Понеделник, 04 Септември 2017 18:39