20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър (Славяново) отстрани Левски 2007 за купата на АФЛ

PostHeaderIcon Вихър (Славяново) отстрани Левски 2007 за купата на АФЛ

Вихър (Славяново) победи като гост Левски 2007 (Левски) с 3:1 след изпълнения на дузпи и се класира за финала на Плевенска област в турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Съперниците не успяха да си вкарат гол в редовното време. Равновесието се запази през цялото първо полувреме. По една голова ситуация имаше пред двете врати. Венци Миленов уцели гредата на славяновския тим. Йоан Петков пък пропусна сам срещу Димитър Височков.

Постепенно след почивката Вихър взе инициативата. Създаде няколко положения, но не успя да реализира нито веднъж. Едното от тях бе пропуснатата дузпа от Йоан Петков. При изпълненията на 11-метровите наказателни удари гостите бяха по-точни. За тях вкараха Петков, Борислав Иванов и Кръстев. Единствената дузпа за домакините реализира Любомир Тодоров. Миленов, Иванджиков и Систов не успяха.

Добавено в: Четвъртък, 31 Август 2017 19:18