20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Ботев излъга Левски в Луковит

PostHeaderIcon Ботев излъга Левски в Луковит

Ботев се наложи с 2:1 в Луковит над Левски 2007 (Левски) в мач от 1-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. В този двубой шансът бе на страната на домакините. Те вкараха положенията си, като за тях помогна и вратарят на съперника Димитър Височков. Той бе с основна вина и за двете попадения на Денил Селимински. Ботевци поддържаха равновесието през първото полувреме. В средата му вкараха и гол. След почивката вече изчерпаха силите си и заиграха дефанзивно. Все пак вкараха още веднъж, възползвайки се от подарък на левскарския страж.

Гостите бяха по-стойностния тим. Още в началните секунди обаче пропуснаха да открият резултата. После Цветан Петров бе близо до гол, но вратарят на съперника пак спаси. Четвърт час преди края Антонио Иванджиков вкара за 2:1. За 180 секунди обаче съотборниците му пропиляха три възможности за попадение и срещата приключи.

Добавено в: Понеделник, 14 Август 2017 18:51