20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан подчини Янтра (Полски Тръмбеш)

PostHeaderIcon Партизан подчини Янтра (Полски Тръмбеш)

С домакинско 2:1 над Янтра (Полски Тръмбеш) започна сезона на Северозападната Трета аматьорска футболна лига отборът на Партизан (Червен бряг). Стана здрав мач, като през първото полувреме никой не взе превес. Имаше обаче някои критични моменти пред двете врати. Развръзката настъпи след почивката. Тогава домакините бяха по-добри. Предимството им материализира Денис Шаранков с две попадения. Първо в 47-ата минута той надигра противниковия вратар, след като бе изведен на стрелкова позиция от Мариян Маринов. Десетина минути по-късно увенча с гол сполучливо разиграване на съотборниците си.

Още няколко възможности имаше червенобрежкия тим, като едно от тях бе греда на Бърканичков. В 69-ата минута Борислав Иванов вкара почетния гол за гостите.

Добавено в: Понеделник, 14 Август 2017 18:48