20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Партизан приключи подготовката с 0:4 в Етрополе

PostHeaderIcon Партизан приключи подготовката с 0:4 в Етрополе

В контролна футболна среща Чавдар победи с 4:0 в Етрополе Партизан (Червен бряг). Домакините реализираха почти всичко, което сътвориха в атака, докато съперникът им бе ялов в тази фаза на играта. Първата опасност бе пред вратата на домакините, но Денис Шаранков не успя да преодолее стража им. За сметка на това обаче чавдарци вкараха в самия край на първото полувреме, възползвайки се от продължително разбъркване. След почивката първата опасност отново бе пред етрополската врата, но този път Калоян Тодоров не сполучи. Вместо равенство, съотношението стана 2:0 за домакините след бърза атака.

В следващите минути гостите опитаха всичко, за да променят негативния развой. Действията им обаче бяха повече хаотични, като основната причина бяха многобройните смени в състава. В края на мача домакините вкараха още два гола. Това бе последната контрола на червенобрежкия тим преди началото на първенството.

Добавено в: Неделя, 06 Август 2017 16:59