20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър срази Партизан с 5:1

PostHeaderIcon Вихър срази Партизан с 5:1

В контролна футболна среща играна в Славяново местният Вихър се наложи с 5:1 над Партизан (Червен бряг). Домакините контролираха всичко в мача и пропуснаха да вкарат още. Още в началото Илиев откри резултата след взаимодействие с Филипов. Натискът продължи и в 12-ата минута Борислав Иванов завърши самостоятелен пробив с попадение - 2:0. После дойде ред на Сашо Скорчев. След двойно подаване в 21-ата минута той насочи топката в ъгъла, тя се удари в гредата и спря в мрежата. Десетина минути преди почивката Скорчев овладя в наказателното поле на отбора си, тръгна през целия терен, финтирайки последователно трима и шутира за 4:0.

В 61-ата минута Йоан Петков вкара от дузпа - 5:0. Накрая Денис Шаранков бе точен за Партизан.

Добавено в: Сряда, 02 Август 2017 21:14