20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Спартак и Вихър завършиха 1:1

PostHeaderIcon Спартак и Вихър завършиха 1:1

Спартак и Вихър (Славяново) завършиха 1:1 в контролна среща играна в Плевен. Селекцията на Бойко Цветков поведе с гол от съблекалнята. В началните секунди Теодор Михайлов си вкара автогол в стремежа си да отклони топката към вратаря Светлин Линев. Спартаковци бяха близо до второ попадение, но Радой Божилов не успя да преодолее славяновския страж. В 25-ата минута Преслав Антонов с лекота надигра неориентираната плевенска защита, фиксирайки крайното 1:1.

През второто полувреме гостите дирижираха всичко на терена. Не успяха обаче да стигнат до победата. Една от причините бе вратаря на домакините Станислав Димитров, който спаси няколко опасни удара. За плевенчани не игра новото попълнение Христо Спасов, който все още има да наваксва с подготовката.

Добавено в: Събота, 22 Юли 2017 21:50