20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Левски удари Павликени на ходом

PostHeaderIcon Левски удари Павликени на ходом

Победа с 1:0 спечели Левски 2007 (Левски) при гостуването си в Павликени на едноименния тим в контролна футболна среща. Това бе най-малкото с което се отърваха домакините. Всичко хубаво за тях се случи в началните десетина минути. Тогава уцелиха греда, пропуснаха чист гол и не вкараха дузпа. След това започнаха мъките им. Десетина минути преди почивката си вкараха автогол.

Левскарите контролираха всичко, като дори не им бе необходимо да се изразходват напълно. Те също пропуснаха дузпа, чрез Цветан Петров. Новият нападател Евгени Систов пък тресна гредата. Любчо Борисов и Венци Миленов пропиляха чисти голове. След почивката бе още по-лесно. Тогава почти всички се изредиха да пропускат пред отсрещната врата.

Добавено в: Петък, 21 Юли 2017 18:32