20-05-2018

5:1 (2:0)

Начало ФУТБОЛ Вихър започна с 4:2 в Свищов

PostHeaderIcon Вихър започна с 4:2 в Свищов

Вихър (Славяново) се наложи с 4:2 над Академик в приятелска футболна среща играна в Свищов. Съперниците направиха интересен двубой и демонстрираха почти стопроцентова успеваемост в завършващата фаза на атаката. Интригата се заплете още в началните секунди, когато Иван Иванов изведе гостите напред, оползотворявайки пас на Сашо Скорчев. Младият състав на съперника не се предаде и в края на първото полувреме заличи пасива с попадение на Лилян Маринов.

В 53-ата минута „студентите“ поведоха с гол на Стефан Гинчев. Веднага след това обаче славяновския тим проведе наказателната си акция. В основата й беше Йоан Петков с попадение и две асистенции. Първо помогна за изравнителното попадение дело на Скорчев. После сам доведе до обрата в резултата. В 75-ата минута пък подаде на Теодор Михайлов, който вкара четвъртия гол.

Домакините имаха възможност за трети път да вкарат топката в мрежата на противника, но Гинчев уцели гредата от дузпа.

Добавено в: Събота, 15 Юли 2017 22:24