Левски (Карлово) : Спартак (Плевен)

2:3 (0:1)

Начало ФУТБОЛ Партизан падна от Ботев във Враца

PostHeaderIcon Партизан падна от Ботев във Враца

В приятелски футболен мач Ботев (Враца) се наложи с 4:0 у дома над Партизан (Червен бряг). Въпреки че превъзхождаха през цялото време домакините трудно дадоха начало на успеха си. През първото полувреме съперникът им се затвори в половината си и противодействаше успешно на набезите. Само веднъж сгреши и врачани откриха головата си сметка. След почивката Партизан опита по същия начин, но този път безуспешно. Една от причините бе липсата на физическа издържливост и късата резервна скамейка. Обяснимо, тъй като червенобрежкият тим тренира едва от десетина дни.

Друг проблем към момента е незавършилия процес по комплектоването на състава. Съперникът вече е преминал през тези етапи и е готов за началото на първенството на Втора лига.